"Każdy fighter ma dwa życia". Jest pierwsza scena z filmu o prawdziwym świecie MMA

W związku z ogromnym zainteresowaniem uruchomiona została przedsprzedaż biletów na film "Underdog", który wchodzi do kin 11 stycznia. A już teraz zobaczcie pierwszą scenę filmu, która pokazuje świat walk MMA widziany oczami zawodnika.

UNDERDOG początek filmu

Wszyscy spragnieni wyjątkowych emocji w kinie już od dzisiaj mogą kupić bilety na film „Underdog” w jednej z czterech głównych sieci kinowych w Polsce: Helios, Multikino, Cinema City i Cinema 3D. Jednocześnie, żeby zaostrzyć apetyt na ten wyjątkowy, pełen sportowych emocji i prawdziwej historii film, zapraszamy do obejrzenia jego początku: wejścia na ring Borysa „Kosy” Kosińskiego (w tej roli Eryk Lubos). Jeszcze nigdy widzowie nie byli tak blisko tego, co się dzieje na ringu, a także świata zawodników poza nim!

Link do pierwszej sceny z filmu

 „Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

„Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę – powiedział Mamed Khalidov. – Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść”.

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów! W filmie będzie można zobaczyć ten świat, tak jak widzą go zawodnicy.

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidovapojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 r., występ w filmie to debiut aktorski.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

 Producentem filmu jest EKIPA – Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes. Koproducentem - Telewizja Polsat i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem filmu.

Link do zwiastuna

 Więcej o filmie „Underdog”:

http://underdog.sport.pl

UnderdogUnderdog Underdog/Next Film

***

„UNDERDOG”
Premiera: 11stycznia 2019
W rolach głównych: Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska,  Tomasz Włosok,Janusz Chabior, Emma Giegżno
 
REŻYSERIA: Maciej Kawulski
ZDJĘCIA: Bartosz Cierlica
SCENARIUSZ: Mariusz Kuczewski

PRODUCENT: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes - EKIPA Sp. z o.o. 
KOPRODUCENT: NEXT FILM, Telewizja POLSAT, KSW
DYSTRYBUTOR: NEXT FILM
PARTNER: MIASTO EŁK