BORYS "KOSA" KOSIŃSKI (Eryk Lubos)

Zawodnik MMA uważany za olbrzymi talent. Różne życiowe perypetie sprawiły, że nigdy nie zdobył mistrzowskiego pasa. Otrzymuje taką szansę, gdy pojawia się możliwość odebrania tytułu Deniemu Takaevovi (Mamed Khalidov).

Dla obu zawodników ma to być jedna z ostatnich walk w karierze. „Kosa” wie, że to gra o najwyższą stawkę. Presja jest ogromna. Zawodnik jej nie wytrzymuje, popełnia błąd, przez który traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznej pracy na granicy ludzkich możliwości.

Eryk Lubos jest polskim aktorem teatralnym i filmowym. Urodził się w 1974 roku w Tarnowskich Górach. W 1998 roku został absolwentem PWST we Wrocławiu.

Dwa lata wcześniej zadebiutował w teatrze. Znany m.in. z takich filmów jak: „Moja krew”, „Skrzydlate świnie”, „Dzień kobiet” i „Dziewczyna z szafy”. Zagrał niezwykłą rolę Rafuna u Patryka Vegi w filmie „Służby specjalne”. Otrzymał nagrodę Złotego Lwa za drugoplanową rolę męską w filmie „Boisko bezdomnych” w reżyserii Kasi Adamik.