Obsada i twórcy

Eryk LubosBORYS

ZOBACZ

Mamed KhalidovDENI TAKAEV

ZOBACZ

Aleksandra PopławskaNINA

ZOBACZ

Janusz ChabiorTRENER KOSY

ZOBACZ

Emma GiegżnoSONIA

ZOBACZ

Maciej KawulskiReżyser

ZOBACZ

Bartosz CierlicaOperator

ZOBACZ

Mariusz KuczewskiScenariusz

ZOBACZ

fotosy

Aktualności

Zawodnicy MMA o filmie Underdog: Powninień powstać Underdog 2

Co sądzą zawodnicy MMA o filmie "Underdog"? Postanowiliśmy zadać im to pytanie na premierze filmu.

KOBIETY KOCHAJĄ BRZYDALI

"Brzydali też można kochać. Z zasadami, konsekwentnych, mimo pozornej porązki" - Eryk Lubos o tym, co lubią kobiety. Film "Underdog" już w kinach od 11 stycznia.

"Underdog" triumfuje w kinach w Polsce i rusza na podbój kolejnych krajów!

W weekend film "Underdog" obejrzało w kinach w całej Polsce ponad 285 tys. widzów! Pierwszy polski film o MMA zbiera znakomite opinie recenzentów i widzów, nic więc dziwnego, że przyciągnął do kin tłumy. Jest to zresztą najlepsze otwarcie filmu o tematyce sportowej w Polsce, tym samym "Underdog" pokonał takie filmy jak "Creed", "Rocky Balboa" i "Za wszelką cenę". Równocześnie produkcja rozpoczyna podbój Europy i Ameryki Północnej.

"To nie kino Bergmana. To brutalna prawda o życiu w świecie MMA". Entuzjastyczne pierwsze recenzje filmu "Underdog"

"Film zrobiony na timingu i z sercem", "obsada na medal", "prawdziwe krew, pot i łzy z dużą dozą humoru" - pierwsze recenzje filmu Underdog potwierdzają, że to może być rozrywka najlepszego sortu. Film o prawdziwym obliczu świata MMA już dziś wchodzi do kin.

"Kochaj, szanuj, walcz". Premiera filmu "Underdog" już w ten piątek!

Już 11.01 odbędzie się premiera filmu Underdog, na którą wszyscy amatorzy sztuk walki czekają z niecierpliwością. Underdog opowiada historię Borysa "Kosy" Kosińskiego, który w walce ze swoim rywalem, popełnił błąd, który przekreślił jego karierę.

"Każdy fighter ma dwa życia". Jest pierwsza scena z filmu o prawdziwym świecie MMA

W związku z ogromnym zainteresowaniem uruchomiona została przedsprzedaż biletów na film "Underdog", który wchodzi do kin za tydzień, 11 stycznia. A już dziś zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego materiału:pierwszej sceny filmu, która pokazuje świat walk MMA widziany oczami zawodnika.

"Skreślony przed walką", czy "prawdziwy czarny koń"? Kim jest Underdog?

Kim jest Underdog? To określenie człowieka, a w szczególności zawodnika. Jest ono bardzo popularne za granicą. Coraz częściej można je usłyszeć w Polsce . Według reżysera filmu Macieja Kawulskiego: Underdog to przeciwieństwo faworyta. Nie ma w Polskim słowniku takiego słowa, ale myślę, że dzięki filmowi wejdzie do języka potocznego.

"Kobiety Underdoga: Aleksandra Popławska i Emma Giegżno o swoich rolach"

Aleksandra Popławska i Emma Giegżno to aktorki grające jedne z głownych ról w filmie Underdog. Jak poradziły sobie z rolą tworząc duet matki i córki? Czy bycie kobietą zawodnika sportów walki to trudne wyzwanie?

Eryk Lubos: Może gdybym nie zaprosił wtedy trenera do teatru, skończyłbym jako pięściarz?

- Kiedyś zagrałem 26 spektakli w miesiącu i zarobiłem 1958 zł. 26 spektakli! Wyobrażasz to sobie? - mówi Sport.pl Eryk Lubos. Już 11 stycznia premierę w kinach będzie miał film "Underdog", w którym Lubos wciela się w rolę zawodnika MMA.

Eryk Lubos w życiowej formie kontra Mamed Khalidov. Zobacz plakat do filmu "Underdog"

Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie "Underdog", który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks, zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy! Prezentujemy premierowo plakat filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem. Partnerują im piękne kobiety Aleksandra Popławska i Emma Giegżno.

Za co kochamy MMA? "Za nieprzewidywalność i wielkie emocje"

Za co kochasz MMA? To pytanie postanowiliśmy zadać samym zawodnikom, ale nie tylko. Mateusz Borek, dziennikarz sportowy, mówił: - Nieznana nikomu 20 lat temu dyscyplina, przebojem rozwaliła polski rynek sportów walki.

KSW. Mamed Khalidov o zakończeniu kariery: Czasami przestaje mi pracować mózg. Nie chcę rozdrabniać swojego dorobku

38 letni Czeczen z polskim paszportem to legenda europejskiego MMA. W listopadzie 2015 roku zdobył pas wagi średniej KSW, a w maju zeszłego roku pokonał Borysa Mańkowskiego, czempiona dywizji półśredniej. Mamed był na szczycie, ale wciąż szukał wyzwań. Dlatego przyjął propozycję Tomasza Narkuna, mistrza wagi półciężkiej. Ale obie walki przegrał.

Maciej Kawulski, reżyser filmu "Underdog": film nie będzie tylko o MMA, ale też o rywalizacji, przyjaźni i o miłości

STUDIO SPORT.PL. - Od kilkunastu lat tworzymy KSW, wymyślamy i reżyserujemy nasze show. Plan zdjęciowy i kamery to dla mnie naturalne środowisko. Głęboko wierzę, że ten film zostanie pozytywnie odebrany. A jakość produkcji na pewno będzie wysoka - mówi nam Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW oraz reżyser filmu 'Underdog'. Premiera kinowa już 11 stycznia 2019 roku.

Jeszcze chwila, ale warto czekać? "Underdog" nadchodzi!

Już w styczniu na kinowych ekranach będzie można obejrzeć długo oczekiwany film "Underdog". Tylko u nas materiał z sesji zdjęciowej do filmu, w którym Erykowi Lubosowi i Mamedowi Khalidov partnerują piękne kobiety - Aleksandra Popławska i Emma Giegżno.

Mamed Khalidov vs. Eryk Lubos - mocne starcie w filmie "Underdog"

Już w styczniu na kinowych ekranach będzie można obejrzeć ekscytujący pojedynek gwiazdy MMA Mameda Khalidova i gwiazdy kina Eryka Lubosa. Tylko u nas materiał o tym, jak przebiegała ich współpraca na planie filmu "Underdog". Czy Eryk Lubos był godnym przeciwnikiem Mameda? I czy chciałby stoczyć prawdziwą walkę w klatce z mistrzem MMA?

"Underdog" - pierwszy polski film o MMA. Ekscytujący pojedynek Lubos vs. Khalidov

11 stycznia do kin wchodzi długo oczekiwany pierwszy polski film o MMA. 'Underdog' to widziany oczami zawodnika, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami obraz kulis świata spektakularnych walk MMA. Dziś prezentujemy zwiastun filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych.

Underdog. Kolejny etap w życiu Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego

37-letni Łukasz Jurkowski zadebiutuje w nowej roli. Już jedenastego stycznia w kinach premierę będzie miał film "Underdog", gdzie Jurkowski zagra... siebie samego

ERYK LUBOS VS MAMED KHALIDOV - RUSZYŁY ZDJĘCIA DO FILMU "UNDERDOG"

"Underdog" - w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę - to tytuł nowego filmu z Erykiem Lubosem i MamedemKhalidovem w rolach głównych. Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, wejdzie do kin w styczniu przyszłego roku. Dziś prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu.